Dzisiaj jest: 13 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym

Komunikat końcowy rejonowej Licealiady
W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM

Włodawa 8 listopada 2012r.

W dniu 8 listopada 2012r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Imprezę otworzył Dyrektor ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie Eugeniusz Omelczuk. Zawody przygotowali nauczyciele Katarzyna Cenkała i Mariusz Kuśmirek we współpracy z trenerem tenisa stołowego Tomaszem Czuryłowiczem.
W zawodach wzięło udział 22 uczennice i 23 uczniów, którzy uplasowali się na pierwszych pięciu miejscach w poszczególnych powiatach.

Oto kolejność miejsc w kategorii dziewcząt:

1. Jeżewska Aleksandra               I LO Chełm                                         op. Dąbska Joanna
2. Wertejuk Monika                      ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa             op. Cenkała Katarzyna

3. Stasiak Alicja                                II LO Chełm                                       op. Chmielewska Barbara
4. Grajner Marta                             II LO Chełm                                       op. Chmielewska Barbara
5. Padjasek Mirella                        ZSGiH Chełm                                    op. Rejent Adam

6. Dobosz Wiktoria                         I LO Włodawa      op. Soroka Jarosław
7-8. Staniak Katarzyna           ZS Łęczna             op. Sawka-Kunach Ewa
Gosek Małgorzata                  I LO Świdnik                 op. Grobel-Wiśniewska Lidia
9-12.    Kostecka Dominika     PCSZ Świdnik          op. Błaszczuk Bogdan
Borkowska Magda                 ZS Milejów                    op. Krauze Józef
Bednarczyk Katarzyna            PCSZ Świdnik              op. Błaszczuk Bogdan
Chomiczewska Gabriela        I LO Włodawa             op. Soroka Jarosław
13-16. Gańska Dominika       ZS Nr 1 I LO Łęczna op. Tarkowski Mirosław
Trochimiuk Ewelina               I LO Włodawa              op. Soroka Jarosław
Bednaruk Dominika               ZS LO Siedliszcze      op. Pawlak Jacek
Pasternak Monika                  ZS LO Siedliszcze       op. Pawlak Jacek
17-22. Poliszuk Anita             ZS LO Siedliszcze      op. Pawlak Jacek
Prus Irmina                             ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Cenkała Katarzyna
Domalewska Kamila              II LO Chełm                 op. Chmielewska Barbara
Łykus Aleksandra                   I LO Świdnik                 op. Grobel-Wiśniewska Lidia
Czupryn Dominika                  ZS Łęczna                     op. Sawka-Kunach Ewa
Cios Klaudia                           ZS Milejów                     op. Krauze Józef

Oto kolejność miejsc w kategorii chłopców:

1. Jarocki Łukasz ZS Piaski  op. Widziński Ernest
2. Grzegorczyk Jakub ZS Piaski   op. Widziński Ernest
3. Kopeć Krystian ZSG Łęczna   op. Matej Adam
4. Kurczyna Sebastian ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Kuśmirek Mariusz
5. Kozioł Kamil ZSE i III LO Chełm  op. Żybura Palladino Dorota

6. Łukasik Szczepan   I LO Świdnik   op. Grobel-Wiśniewska Lidia
7-8. Esko Przemysław  ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa   op. Kuśmirek Mariusz
Podkowa Adrian         PCSZ Świdnik     op. Błaszczuk Bogdan
9-12. Kruk Marcin    ZSGiH Chełm    op. Rejent Adam
Mydlak Tomasz    II LO Chełm    op. Chmielewska Barbara
Chuda Dawid   ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Kuśmirek Mariusz
Dżyg Robert      ZSG Łęczna   op. Matej Adam
13-16. Mikołajczuk Arkadiusz  ZS Milejów  op. Krauze Józef
Zieliński Piotr  ZS Nr 1 I LO Łęczna   op. Tarkowski Mirosław
Kaczan Przemysław   ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Kuśmirek Mariusz
Parol Damian  ZSCKR Okszów   op. Koguściński Bolesław
17-23.  Sobota Grzegorz         ZSCKR Okszów    op. Koguściński Bolesław
Kondrat Adrian  ZSCKR  Korolówka   op. Chorąży Tomasz
Szadziuk Patryk    IV LO Chełm   op. Wojtachnio Jan
Langiewicz Konrad   ZS LO Siedliszcze   op. Pawlak Jacek
Szymczuk Grzegorz  ZS LO Dubienka     op. Rudnicki Wojciech
Socha Damian     ZS Milejów   op. Krauze Józef
Banaś Łukasz   II LO Chełm  op. Chmielewska Barbara

Pięciu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt oraz chłopców kwalifikuje się do Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym Indywidualnym, która planowo ma być rozegrana 15 listopada 2012r. w Hrubieszowie.