Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Rejonowe Igrzyska w Badmintonie

Komunikat końcowy Rejonowych Igrzysk
w Badmintonie
15.11.2012 r. Sala sportowa SP nr 5 w Chełmie

DZIEWCZĘTA

GRUPA A
SP Ostrówek-SP Hanna        3:0
SP 3 Świdnik-SP 2 Chełm        0:3
SP Ruda Huta-SP Ostrówek    3:1
SP Hanna-SP 3 Świdnik        1:3
SP 2 Chełm-SP Ruda Huta        1:3
SP Ostrówek-SP 3 Świdnik    3:0
SP Hanna-SP 2 Chełm        0:3
SP Ruda Huta-SP 3 Świdnik    3:1
SP Ostrówek-SP 2 Chełm        3:0
SP Hanna-SP Ruda Huta        0:3

Tabela
1. SP Ruda Huta (8 pkt)
2. SP Ostrówek (6 pkt)
3. SP 2 Chełm (4 pkt)
4. SP 3 Świdnik (2 pkt)
5. SP Hanna (0 pkt)

GRUPA B
SP Orchówek-SP Dratów        2:3
SP 7 Świdnik-SP 5 Chełm        0:3
SP Orchówek-SP 7 Świdnik    3:1
SP Dratów-SP 5 Chełm        0:3
SP Orchówek-SP 5 Chełm        0:3
SP 7 Świdnik-SP Dratów        1:3

Tabela
1. SP 5 Chełm (6 pkt)
2. SP Dratów (4 pkt)
3. SP Orchówek (2 pkt)
4. SP 7 Świdnik (0 pkt)

Finały

Mecz o miejsce III
SP Ostrówek-SP Dratów    3:0
Mecz o miejsce I
SP Ruda Huta-SP 5 Chełm    3:1

KOLEJNOŚĆ
1. SP Ruda Huta op.Marek Tarnowski
2. SP 5 Chełm op.Andrzej Worzanowski

3. SP Ostrówek op.Tomasz Kamiński
4. SP Dratów op.Wiktor Bodzak
5-6. SP 2 Chełm op.Edyta Gołębiowska
SP Orchówek op.Dominik Dejer
7-8. SP 3 Świdnik op.Dejko Grzegorz
SP 7 Świdnik op.Dariusz Kuźma
9. SP Hanna op.Dorota Korneluk

CHŁOPCY

GRUPA A
SP 8 Chełm-SP 3 Świdnik        3:1
SP Hanna-SP Ostrówek        0:3
SP 8 Chełm-SP Ostrówek        0:3
SP 3 Świdnik-SP Hanna        3:0
SP 8 Chełm-SP Hanna        3:0
SP 3 Świdnik-SP Ostrówek    0:3

Tabela
1. SP Ostrówek (6 pkt)
2. SP 8 Chełm (4 pkt)
3. SP 3 Świdnik (2 pkt)
4. SP Hanna (0pkt)

GRUPA B
SP 5 Chełm-SP 7 Świdnik        3:0
SP Orchówek-SP Ruda Huta    0:3
SP 5 Chełm-SP Ruda Huta        3:1
SP Orchówek-SP 7 Świdnik    1:3
SP Ruda Huta-SP 7 Świdnik    3:0
SP Orchówek-SP 5 Chełm        0:3

Tabela
1. SP 5 Chełm (6 pkt)
2. SP Ruda Huta (4 pkt)
3. SP 3 Świdnik (2 pkt)
4. SP Orchówek (0 pkt)

Finały

Mecz o miejsce III
SP 8 Chełm-SP Ruda Huta        0:3
Mecz o miejsce I
SP Ostrówek-SP 5 Chełm        3:2

KOLEJNOŚĆ
1. SP Ostrówek op. Tomasz Kamiński
2. SP 5 Chełm op.Andrzej Worzanowski

3. SP Ruda Huta op.Marek Tarnowski
4. SP 8 Chełm op.Dorota Korneluk
5-6. SP 3 Świdnik op.Dejko Grzegorz
SP 7 Świdnik op.Dariusz Kuźma
7-8. SP Orchówek op.Dominik Dejer
SP Hanna op.Dorota Korneluk

Do zawodów Wojewódzkich  awansowały po dwie najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców  w punktacji drużynowej.  Zawody odbędą się w dniu 21.11.2012 r. o godz. 10.oo  w Zamościu . Przypominamy o terminowym zgłoszeniu szkół. Zawody przeprowadzono przy  wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie  i MSiT w Warszawie