Dzisiaj jest: 13 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Arkadia, Mikołaj, Stanisław

Rejonowa Licealiada w pływaniu

Komunikat końcowy Rejonowej Licealiady
w sztafetach pływackich i zawodach indywidualnych
27.11.2012 r. Pływalnia I LO w Chełmie

SZTAFETY PŁYWACKIE

10x25m st. dowolnym dziewcząt
1. II LO Świdnik        2:45,82 - /16pkt/
2. I LO  Świdnik        2:54,83 - /15pkt/
3. I LO CHEŁM        3:02,89 - /14pkt/
4. II LO CHEŁM        3:03,29 - /13pkt/

10x25m st. dowolnym  chłopców
1. I LO  Świdnik            2:08,26 - /16pkt/
2. II LO Świdnik            2:13,58 - /15pkt/
3. I LO CHEŁM            2:22,77 - /14pkt/
4. II LO CHEŁM            2:24,08 - /13pkt/
5. ZSG ŁĘCZNA            2:40,54 - /12pkt/
6. ZSZ nr.1 i II LO WŁODAWA     2:40,64 - /11pkt/

ZAWODY INDYWIDUALNE

50m st. grzbietowym dziewcząt
1. Dominika Chojnacka /II LO Chełm/        0:35,89 - /3pkt/
2. Martyna Buk /I LO Chełm/            0:41,18 - /2pkt/
3. Aleksandra Stafijowska /II LO Świdnik/    0:41,71 - /1pkt/

50m st. grzbietowym chłopców
1. Lis Przemysław /I LO Świdnik/        0:29,54 - /7pkt/
2. Kliza Adrian /II LO Świdnik/        0:31,54 - /6pkt/
3. Biszkont Damian /I LO Świdnik/    0:32,84 - /5pkt/
4. Zelent Sebastian /II LO Chełm/        0:32,85 - /4pkt/
5. Kozłowski Maksymilian /ZSB Chełm/    0:37,36 - /3pkt/
6. Bobczuk Filip /II LO Chełm/        0:39,08 - /2pkt/
7. Czarnomysy Robert /ZSG Łęczna/    0:41,44  - /1pkt/

50m st. klasycznym dziewcząt
1. Ciozda Martyna /II LO Świdnik/    0:41,65 - /5pkt/
2. Rybak Iwona /II LO Świdnik/        0:42,14 - /4pkt/
3. Padowska Katarzyna /I LO Chełm/    0:50,07 - /3pkt/
4. Śnieg Weronika /II LO Chełm/        0:51,75 - /2pkt/
5. Stadnicka Dominika /IV LO Chełm/    1:11,98 - /1pkt/

50m st. klasycznych chłopców
1. Wasil Sebastian /II LO Świdnik/    0:31,07 - /6pkt/
2. Szymula Kamil /I LO Świdnik/        0:33,08 - /5pkt/
3. Kawalec Jakub /II LO Świdnik/        0:33,52 - /4pkt/
4. Kargul Patryk /ZST Chełm/        0:38,96 - /3pkt/
5. Krasnicki Sławomir /ZST Chełm/        0:39,49 - /2pkt/
6. Szpejda Adam /ZST Chełm/        0:41,46 - /1pkt/

50m st. dowolnym dziewcząt
1. Paluch Katarzyna /ZSE i III LO Chełm/    0:33,10 - / 5pkt/
2. Bogucińska Kaja /ILO Świdnik/            0:33,26 - /4pkt/
3. Białasz Agnieszka /I LO  Chełm/        0:33,34 - /3pkt/
4. Dziurka Magdalena /II LO Świdnik/        0:33,43 - /2pkt/
5. Wójcik Urszula /II LO  Chełm/            0:35,25 - /1pkt/

50m st. dowolnym chłopców
1. Mazur Andrzej /I LO Świdnik/        0:25,28 - /8pkt/
2. Łagowski Dawid /I LO Świdnik/    0:25,76 - /7pkt/
3. Basiuk Maciej /I LO Świdnik/        0:25,96 - /6pkt/
4. Nowak Michał /IV LO  Chełm/        0:30,29 - /5pkt/
5. Krasnowski Daniel /II LO  Chełm/    0:30,69 - /4pkt/
6. Koziej Piotr /ZSZ nr1 i II LO Włodawa/    0:30,93 - /3pkt/
7. Augustynowicz Daniel /ZSG Łęczna/    0:31,56 - /2pkt/
8. Kędziela Mateusz /ZST  Chełm/        0:36,00 - /1pkt/

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta
1. II LO Świdnik        12pkt -16pkt. woj. /op. Anna Kuczyńska/
2. I LO Chełm            8pkt -15pkt. woj. /Joanna Dąbska/
3. II LO Chełm        6pkt -14pkt. woj. /Joanna Kita/
3. ZSE i III LO Chełm    5pkt -13pkt. woj. /Arkadiusz Bukalski/
4. I LO Świdnik        4pkt -12pkt. woj. /Lidia Grabek Wiśniewska/
5. IV LO Chełm        1pkt -10pkt. woj. /Grzegorz Sykuła/

Chłopcy
1. I LO Świdnik            33pkt -16pkt. woj. /Krzysztof Wożniak/
2. II LO Świdnik            16pkt -15pkt. woj. /Jolanta Kołodziejczyk/
3. II LO Chełm            10pkt -14pkt. woj. /Kinga Krawczyk/
4. ZST  Chełm            7pkt -13pkt. woj. /Mirosław Marzec/
5-6. I LO Chełm            5pkt -11,5pkt. woj. /Zdzisław Jaroszczuk/
IV LO Chełm            5pkt -11,5pkt. woj. /Krzysztof Bochra/
7-9. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa    3pkt - 9pkt. woj. /Karol Repa/
ZSG Łęczna            3pkt - 9pkt. woj. /Adam Matej/
ZSB Chełm            3pkt - 9pkt. woj. /Artur Wróblewski/

Do zawodów Wojewódzkich  zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz  pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 06.12.2012 r. w Zamościu.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Zawody przeprowadzono dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i MSiT w Warszawie
Sędzia Główny : mgr Arkadiusz Bukalski,
Organizator: Wiceprezes LW SZS w Lublinie - mgr Marian Sikorski