Dzisiaj jest: 21 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad

Rejonowe Igrzyska w pływaniu

Komunikat końcowy Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Sztafetach Pływackich i zawodach indywidualnych
27.11.2012 r. - Pływalnia w Świdniku

SZTAFETY

Sztafeta pływacka 8 x 25m dziewcząt rocznik 2000 i młodsze
1. Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik - 2:17,73
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm    - 2:20,73

3. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik - 2:27,67
4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - 2:53,47
5. Szkoła Podstawowa w Spiczynie - 2:58,82
6. Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm - 3:16,89

Sztafeta pływacka 8 x 25m chłopców rocznik 2000 i młodsi
1. Szkoła Podstawowa nr 7 Świdnik - 2:13,95
2. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm - 2:14,08

3. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik - 2:15,39
4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - 2:51,48
5. Szkoła Podstawowa w Spiczynie - 3:01,80
6. Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm - 3:20,04

Do zawodów wojewódzkich które odbędą się w Zamościu  04.12.2012 kwalifikują się sztafety, które zajęły dwa pierwsze miejsca

ZAWODY INDYWIDUALNE

50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Dybcio Karolina SP 8 Chełm - 40,36
2. Biszkont Katarzyna SP 4 Świdnik - 42,42
3. Mikołajek Aleksandra SP 7 Świdnik - 43,96

4. Kozak Emilia SP 2 Łęczna - 47,82
5. Wysocka Klaudia SP 7 Świdnik - 48,13
6. Baranowska Dominika SP 8 Chełm - 49,07
7. Tulikowska Eliza SP 8 Chełm - 49,36
8. Cichocka Oliwia SP Spiczyn - 1:00,42
9. Kulik Julia SP Sielec - 1:26,10
10. Bogusz Bogna SP Spiczyn  - dyskwalifikacja

50 m stylem klasycznym chłopców
1. Kotwica Bartosz SP 4 Świdnik - 39,52
2. Bielak Bartłomiej SP 5 Świdnik - 45,64
3. Pranagal Jakub SP 7 Świdnik - 46,81

4. Półtorak Patryk SP 8 Chełm - 47,71
5. Zalewski Jakub SP 8 Chełm - 48,91
6. Kowalczuk Michał SP 5 Chełm - 53,90
7. Jakubiuk Dawid SP 2 Łęczna - 56,62
8. Stec Mateusz SP 2 Łęczna - 1:10,22
9.    Stec Kacper SP 2 Łęczna - 1:18,29

50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Mikołajek Weronika SP 7 Świdnik - 38,65
2. Nadolska Julia SP 8 Chełm - 39,19
3. Borowiec Weronika SP 8 Chełm - 39,92

4. Padowska Anna SP 8 Chełm - 41,44
5. Rynkowska Martyna SP 5 Świdnik - 43,61
6. Czarnocka Anna SP 5 Świdnik - 44,37
7. Łysiak Laura SP 2 Łęczna - 48,23
8. Tatarczak Natalia SP Spiczyn - 55,86
9. Lewkowicz Katarzyna SP 2 Łęczna - 59,84
10. Nowak Paulina SP Sielec - 1:14,40

50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Krzykała Emil SP 5 Świdnik - 36,23
2. Wygadańczuk Patryk SP 8 Chełm - 39,78
3. Żukowski Emanuel SP 5 Świdnik - 43,22

4. Michna Jakub SP 7 Świdnik - 47,65
5. Nazaruk Tristan SP 8 Chełm - 52,40
6. Tarkowski Krzysztof SP 2 Łęczna - 52,42
7. Chmielewski Jakub SP Spiczyn - 56,13
8. Konopka Filip SP 2 Łęczna - 57,68
9. Korniszuk Kamil SP 4 Chełm - 1:02,40

50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Kalinowska Julia SP 5 Świdnik - 33,30
2. Malinowska Zuzanna SP 2 Łęczna - 33,67
3. Chodasewicz Julia SP 7 Świdnik - 33,95

4. Furtak Beata SP 8 Chełm - 36,02
5. Maciukiewicz Zuzanna SP 5 Świdnik - 36,39
6. Kurzępa Ewa SP 5 Chełm - 39,20
7. Dziedzic Emilia SP 8 Chełm - 41,98
8. Bogusz Monika SP Spiczyn - 45,39
9. Brodzik Wiktoria SP 2 Łęczna - 54,82

50 m stylem dowolnym chłopców
1. Hołub Krzysztof SP 7 Świdnik - 30,18
2. Janiczuk Patryk SP 8 Chełm - 34,06
3. Olejnik Mikołaj SP Jaszczów - 34,91

4. Borowiec Jonasz SP 8 Chełm - 35,15
5. Wójcik Mateusz SP 8 Chełm - 35,16
6. Piekaruś Dawid SP 5 Świdnik - 35,74
7. Pękała Dawid SP 7 Świdnik - 36,72
8. Zych Bartłomiej SP 2 Łęczna - 42,24
9. Gąsior Antoni SP Spiczyn - 44,64
10. Stefaniuk Jakub SP Spiczyn - 48,92

Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Zamościu 04.12.2012 kwalifikują się w każdej konkurencji uczniowie, którzy zajęli 3 pierwsze miejsca.
Sędzia główny: Waldemar Wasil