Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Komunikat Rejonowej Licealiady
druż. liga la - 09.10.2023r. Stadion Miejski MOSiR w Chełmie

DZIEWCZĘTA:

1. ZSE i M w Chełmie - 683 pkt. /op. Sebastian Kogut/ pkt. woj. 16
2. ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie  624 pkt/ op. Andrzej Wysokiński 15
3. I LO w Chełmie –  609 pkt. /op. Aneta Wdowiak /             
4. IV LO. W Chełmie -  580 pkt. /op. Mariola Flis/
5. II LO w Chełmie - 519 pkt./ op. Kinga Krawczyk /
6. ZSG i H w Chełmie - 276 pkt. / op. Bożena Szukało/  
7. ZST w Chełmie - 228 pkt. / Dariusz Jabłoński

CHŁOPCY:

1. II LO .w Chełmie - 809 pkt. /op.  Adam Kot/ pkt. woj. 16
2. ZSE i M w Chełmie -755 pkt. /op. Piotr Moliński/ - 15
3. ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie - 738 pkt. /op.  Karol Repa/ - 14
4. I LO w Chełmie - 667 pkt. /op. Aneta Wdowiak /                
5. ZST. w Chełmie - 616 pkt. /op.  Adam Kot/ -
6. IV LO w Chełmie - 609 pkt.  /op. Renata Janiuk/
7. ZSG i H w Chełmie - 606 pkt. /op. Bożena Szukało/

INDYWIDUALNE- DZIEWCZĘTA:

100m
1. Kawałek Julia– ZSE i M Chełm    -13,00 s
2. Romańczuk Nikola – ZSEiM Chełm    -14,97 s
3. Bukalska Maria– I LO Chełm     -15,01 s
200 m
1.  Marcyniuk Lena – IV LO Chełm          29, 20 s
2. Uszko Dominika    II LO Chełm            31,10 s.  
3. Dyńska Zofia          I LO Chełm            31,55 s
400m:
1. Kogut Amelia – ZSE i M  Chełm -    1;11,02 s
2. Wójcik Natalia– II LO    Chełm               1;11,48 s
3. Niemiec Maja – I LO  Chełm    -          1;16,08 s
800m:
1. Zdunek Natalia – ZSZ nr 1 i  II LO Włodawa      -  2;50,97 s
2. Wyrostek Natalia – I LO Chełm                        -2;53,56; s
3. Kamola Kinga – ZSE i M Chełm                           - 3;03,50 s
Skok w dal:
1. Gajosz Wiktoria – IV LO Chełm                     -5,29 m
2. Kaszewska Jagoda ZSZ nr 1 I II LO Włodawa  -4,10 m
3. Wrona Paulina – ZSE i M Chełm                      - 4,05 m
Skok wzwyż
1. Męka Karolina  ZSE i M Chełm         125 cm
2. Osińska Katarzyna  IV LO Chełm      115
Pchnięcie kulą 3 kg:
1. Pietruszka Maja  ZSE i M Chełm        - 8,82 m
2. Popielnicka Natalia  ZSE i M Chełm    - 7,87 m
3. Małek Natalia – IV LO Chełm               -7,55 m
Pchnięcie kulą 4 kg:
1. Torończak Ola  – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa  - 11,49 m
2. Charęża Karoloina – I LO Chełm                   - 8,49 m
3. Wronka Aleksandra – ZSEiM Chełm                -7,90 m
Oszczep  500 g
1. Krzywicka Maja  ZSE i M Chełm      21,30m
2. Wawryniuk Martyna   II LO Chełm   19,50m
3. Król Weronika     ZST Chełm           16,80m
Sztafeta 4x100m
1. IV LO Chełm                       -56,78 s
2. ZSZ nr1 i II LO Włodawa   - 58,28 s
3. II LO Chełm                         - 58,95 s

INDYWIDUALNE- CHŁOPCY:

100m:
1. Puchkowski Sylwester – II LO Chełm            -11,77 s
2. Cegłowski Mateusz  ZSZ nr 1 i II LO Włodawa   -12,17 s
3. Sędłak Olgierd – II LO Chełm               -12,59 s
200 m
1. Januszanis Szymon   ZSE i M Chełm       25,68s
2. Sapiaszko Michał       II LO Chełm            27,326s
3. Wilgos Bartłomiej        ZSE i M Chełm      27,327s
400m:
1. Orzędowski Jakub   ZST Chełm            -58,21 s
2. Czerniak Bartłomiej  – ZSE i M  Chełm  -59,76 s
3. Nowaczek Mikołaj– ZSEiM Chełm          1;00,14 s
800m:
1. Gębicki Jakub – I LO    Chełm      -2;08,51 s
2. Konopacki Oliwier  – II LO Chełm    -2;19,12 s
3. Nowak Szymon – ZST  Chełm       - 2;32,97 s
1500m:
1. Czerwonka Miłosz – IV LO Chełm     -4;24,12 s
2. Pietrykowski Szymon – ZST Chełm     -4;59,39 s
3. Piskała Michał – ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa     - 5;04,90s
Skok w dal:
1. Józewczuk Mikołaj – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa   -5,53 m
2. Kędzia Mateusz– ZSEiM Chełm                           -5,49 m
3. Piłat Dawid    ZSZ nr 1 i II LO Włodawa              - 5,16 m
Skok wzwyż:
1. Kosz Szymon – II LO  Chełm      - 160 cm
2. Gruszka Szymon – II LO Chełm     -160 cm
3. Gruszka Dawid – II LO Chełm           -150 cm
Pchnięcie kulą 5 kg:
1. Kazak Jakub – ZSE i M  Chełm                - 10,50 m
2. Wróbel Maciej – ZSE i M  Chełm                  - 9,57 m
3. Kukiełka Piotr – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa      -9,44 m
Pchnięcie kulą 6 kg:
1. Kostowski  Piotr – ZSEiM Chełm   - 10,22 m
2. Smętowski Jakub– II LO Chełm     -  9,91m
3. Molewski Kacper  – II LO Chełm      -9,72 m
Rzut oszczepem:
1. Pasik Maciej – ZST Chełm   - 18,10 m
Sztafeta 4x100m
1. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa   -49,29 s
2. II LO Chełm                        - 49,46 s
3. ZSE i M Chełm             -51,21 s

Do zawodów  Wojewódzkich awansują  dwa pierwsze zespoły oraz 1,2,3 miejsce z poszczególnych dyscyplin  z tych zespołów, które nie awansowały do finałów.  Zawody odbędą się 13.10.2023 r. w Biłgoraju Stadion OSiR.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski