Dzisiaj jest: 5 Październik 2022    |    Imieniny obchodzą: Petra, Fryderyka, Artur

AKTUALNOŚCI

Kształcenie Animatorów

logo mssSzkolny Związek Sportowy w Warszawie oraz Wojewódzkie SZS uprzejmie informują, że od 16 sierpnia br. ruszą zapisy do przedsięwzięcia pn. "KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO" 2022 – Młodzieżowy Sędzia Sportowy.

Przedsięwzięcie w skrócie polega na prowadzeniu zajęć z uczniami szkół ponadpodstawowych. Grupa liczy 10 osób, zajęcia w okresie od 26 września do 31 grudnia br.

SZCZEGÓŁY »


logo mosSzkolny Związek Sportowy w Warszawie oraz Wojewódzkie SZS uprzejmie informują, że od 16 sierpnia br. ruszą zapisy do przedsięwzięcia pn. "KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO" 2022 – Młodzieżowy Organizator Sportu.

Przedsięwzięcie w skrócie polega na prowadzeniu zajęć z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Grupa liczy 15 osób, zajęcia w okresie od 26 września do 31 grudnia br.

SZCZEGÓŁY »

 

KOMUNIKAT NR 15/09/22

Zarząd Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Chełmie serdecznie zaprasza przedstawiciela szkoły /nauczyciela w-f/ na zebranie poświęcone ustaleniom  organizacyjnym  Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku 2022/2023. Zebranie odbędzie się w dniu

12 września /poniedziałek/ 2022r. o godz. 12.00

w świetlicy MOSiR w Chełmie ul. I Pułku Szwoleżerów 15 a (nowy pawilon).  Obecność przedstawiciela szkoły obowiązkowa.

Tematyka:
1. Założenia programowe w roku szkolnym 2022/23
2. Terminarz zawodów
3. Przydział organizacji zawodów
4. Szkolenie Młodzieżowych Organizatorów Sportu i Młodzieżowych Sędziów Sportowych /realizacja programu  Ministerstwa Edukacji Narodowej/.
5. Sprawy różne

Prezes ZM SZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

 

Współzawodnictwo szkół 2022-23

Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego w Chełmie zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie karty rejestracyjnej SKS i zgłoszenie – deklarację w jakich dyscyplinach sportowych szkoła będzie uczestniczyła w programie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2022/23 druki należy pobrać z naszej strony internetowej pozwoli to nam  na lepsze przygotowanie organizacyjne zawodów. Po wypełnieniu należy przesłać w nie przekraczalnym terminie do dnia  30.09.2022 r. na nasz adres:

Szkolny Związek Sportowy   22-100 Chełm   ul. I Pułku Szwoleżerów 15a.  tel. kom. 516 022 277 lub  adres  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z uwagi na podwyższenie kosztów funkcjonowania /zwiększony czynsz o 100%  za wynajem  pomieszczenia biurowego/, zmuszeni jesteśmy podnieść opłatę rejestracyjną samodzielne szkoły - 400 zł. Opłata obejmuje m.in. ubezpieczenie młodzieży i nauczyciela prawo uczestnictwa w zawodach i zajęciach pozalekcyjnych SKS oraz wkład potrzebny do składanych ofert na pozyskiwanie środków finansowych naszej działalności i tp.

Prosimy dokonać opłaty rejestracyjnej do zawodów na rok szkolny 2022/23 w ramach współzawodnictwa sportowego szkół zgodnie z wytycznymi i Uchwałami LWSZS w Lublinie i MSZS w Chełmie do dnia 30 września br.

Brak wpłaty  spowoduje wykluczenie szkoły z udziału w zawodach organizowanych przez SZS . Szkoła nie będzie brana pod uwagę w miejskim i wojewódzkim współzawodnictwie sportowym szkół.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie między innymi będzie zamieszczony Kalendarz Imprez Sportowych wraz z regulaminami zawodów na rok szkolny 2022/2023 oraz  wszystkie ważne informacje dotyczące naszej działalności /np. komunikaty z zawodów/ http://mszschelm.org.pl

Nasze konto: Pe Ka O SA I O/Chełm  81 1240 2223 1111 0010 0939 9164

 

Motywacja do aktywności fizycznej

konferencja2022

Placówka Kształcenia Ustawicznego Coaching Sport, realizuje trzydniową konferencję "Motywacja do aktywności fizycznej na przykładzie piłki siatkowej", skierowaną do nauczycieli Wychowania Fizycznego i trenerów szkolenia dzieci i młodzieży.

Podczas konferencji swoją wiedzą podzielą się wykładowcy pracujący z różnymi grupami wiekowymi, w tym uważany za jednego z najlepszych trenerów młodzieży, trener siatkarskich Mistrzów Świata juniorów, Sebastian Pawlik.

Termin: wrzesień/październik 2022.

Szczegóły znajdują się na stronie kurswf.pl

 
Więcej artykułów…