Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Finał Wojewódzki licealiady
Liga LA i zaw. indywid. - Biłgoraj 13.10.2023 r.

DZIEWCZĘTA:

1. I LO im ONZ Biłgoraj -  959 pkt.
2. V LO w Lublinie-  881 pkt.
3. ZSE – L w Lublinie – 819 pkt.
4. II LO w Puławach – 756 pkt.
5. IV LO w Białej Podlaskiej – 736 pkt.
6. ZSE i M w Chełmie – 713 pkt.
7-8. II LO w Tomaszowie Lubelskim – 704 pkt.
7-8. III LO w Zamościu – 704 pkt.
9. III LO w Puławach – 668 pkt.
10. RCEZ w Biłgoraju – 658 pkt.
11. II LO im E. Plater w Białej Podlaskiej – 628 pkt.
12. IV LO w Chełmie – 606 pkt.

CHŁOPCY:

1. RCEZ w Biłgoraju – 1004 pkt.
2. ZSE-L w Lublinie – 989 pkt.
3. I LO w Hrubieszowie – 936 pkt.
4. IV LO w Białej Podlaskiej – 903 pkt.
5. ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej – 857 pkt.
6. ZS nr 2 w Lubartowie – 856 pkt.
7-8. ZS nr 1 w Kraśniku – 853 pkt.
7-8. ZST w Puławach – 853 pkt.
9. ZS nr 3 w Hrubieszowie – 839 pkt.
10. II LO w Chełmie – 819 pkt.
11. V LO w Lublinie – 815 pkt.
12. ZSE i M w Chełmie – 802 pkt.

WYNIKI INDYWIDUALNE: Dziewczęta

100 m
1. Leleń Oliwia I LO ONZ Biłgoraj – 12,24
2. Stępień Anna V LO Lublin – 12,69
3. Miłoszewicz Wiktoria  ZSE-L Lublin – 12,90
200 m
1. Osipiuk Klaudia LO Wisznice – 26,15
2. Marcyniuk Lena 4 LO Chełm – 27,72
3. Uszko Dominika II LO Chełm – 29,63
400 m
1. Ostrowska Monika V LO Lublin - 1,01,85
2. Senderek Martyna RCEZ Biłgoraj – 1,03,12
3. Wójcik Natalia II LO Chełm – 1,04,46
800m
1. Przytuła Natalia I LO ONZ Biłgoraj – 2,23,40
2. Posłuszna Zuzanna III LO Zamość – 2,25,80
3. Jagucak Kornelia I LO ONZ Biłgoraj – 2,37,94
1500 m
1. Cich Kinga I LO ONZ Biłgoraj – 5,33,42
2. Metner Natalia I LO ONZ Biłgoraj – 5,36,58
3. Kogut Amelia ZSEiM Chełm- 5,44,62
Kula 3 kg
1. Szlędak Klara III LO Puławy – 10,77
2. Serafin Lena I LO Hrubieszów – 10,25
3. Osiecińska Gabriela II LO Zamość – 9,46
Kula 4 kg
1. Trończak Aleksandra ZSZ nr 1 i II LO Włodawa- 10,78
2. Korzeń Maja II LO Tomaszów Lubelski- 8,23
3. Choręża Karolina I LO Chełm – 8,20
Oszczep
1. Naklicka Izabela III LO Zamość – 27,23
2. Karolczuk Maja IV LO Biała Podlaska – 26,30
3. Krzywicka Maja ZSEiM Chełm – 25,92
W dal
1. Gajosz Wiktoria 4 LO Chełm – 5,14
2. Dąbska Magdalena III LO Zamość- 5,09
3. Sadura Marta II LO Puławy – 4,86
W zwyż
1. Bochanek Zuzanna IV LO Biała Podlaska – 145
2. Masiak Agnieszka II LO Puławy – 140
3. Baranowska Aleksandra V LO Lublin – 140
4x100 m
1. V LO Lublin 53,10
2. I LO ONZ Biłgoraj 53,25
3. IV LO Chełm 54,78

CHŁOPCY:

100m
1. Bazan Adrian RCEZ Biłgoraj – 11,62
2. Pękasa Aleksander ZS 2 Lubartów – 11, 68
3-4. Borodijuk Marcin IV LO Biała Podlaska – 11,76
3-4. Puczkowski Sylwester II LO Chełm – 11,76
200m
1. Mendel Stefan V LO Lublin -24,20
2. Widz Kacper ZSE-L Lublin 24,62
3. Szustakowski Jakub ZS 1 Hrubieszów – 24,69
400m
1. Śmietanka Jan I LO Hrubieszów – 50,49
2. Orzędowski Jakub ZST Chełm - 53,87
3. Sulowski Wojciech ZSE-L  Lublin 54,00
800m
1. Łaba Karol RCEZ Biłgoraj – 1,58,40
2. Głębicki Jakub I LO Chełm – 1, 58,76
3. Kusz Marcin I LO ONZ Biłgoraj- 2,00,26
1500m
1. Czerwonka Miłosz 4 LO Chełm – 4,18,24
2. Nadłonek Daniel I LO Zamość – 4,23,25
3. Matyjaszczyk Maksymilian – 4,29,74
Kula 5 kg
1. Olszowy Eryk ZST Puławy- 13,11
2. Mrozik Adam ZSE-L Lublin-  13,00
3. Bednarz Kacper RCEZ Biłgoraj – 11,65
Kula 6 kg
1. Gosek Filip ZS  3 Łuków – 11,23
2. Piwowarek Kacper ZST Puławy – 11,03
3. Smętkowski Jakub II LO Chełm – 10,58
Oszczep
1. Olichwiruk Patryk IV LO Biała Podlaska – 35,04
2. Padkowski Filip I LO Hrubieszów – 34,14
3. Magierka Adrian ZS 1 Hrubieszów – 33,53
W dal
1. Czapka Dawid 2 LO Zamość- 6,12
2. Prus Jakub ZSE-L Lublin – 5,98
3. Stróżek Miłosz V LO Lublin- 5,85
W zwyż
1. Mazur Bartosz IV LO Biała Podlaska – 180
2. Karpiński Artem I LO Hrubieszów- 175
3. Kosz Szymon II LO Chełm – 160
4x100 m
1. RCEZ Biłgoraj – 45,62
2. ZSEiL Lublin – 46,12
3. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa – 46,38