Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Komunikat ½ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży
Drużyn. Liga L-A - 24.05.2024 r. Stadion Miejski MOSiR w Chełmie

WYNIKI ZAWODÓW:

DZIEWCZĘTA

1. SP nr 5 Chełm - 612 pkt /op. Jarosław Rafalski/ pkt. 16
2. SP nr 6 Chełm - 571 pkt /op. Agnieszka Radelczuk/ pkt. 15
3. SP nr 5 Świdnik - 489 pkt /op. Joanna Sekuła/ pkt. 14
4. SP nr 1 Chełm - 457 pkt /op. Monika Wawryniuk/ pkt. 0

Indywidualnie

100 m
1. Ćwik Zuzanna         SP nr 5 Chełm    16,08
2. Wieczorek Kaja       SP nr 5 Chełm    16,26
3. Trusiuk Laura          SP nr 6 Chełm    16,40
300 m
1. Chrobot Lena            SP nr 5 Chełm      46,36
2. Stępkowska Laura    SP nr 6 Chełm      54,12
3. Urban Antonina         SP nr 6 Chełm      54,41
600 m
1. Lew Karolina            SP nr 5 Chełm     2;05,71
2. Pożniak Amelia        SP nr 6 Chełm     2;32,39
3. Kot Maja                  SP nr 5 Świdnik    2;36,91
1000m
1. Weremczuk Emilia   SP nr 5 Chełm     3;49,88
2. Tsetsyk Mariia          SP nr 5 Świdnik   3,52,79
2. Ciejak Zuzanna        SP nr 6 Chełm     4;13,56      
skok w dal
1.Stachniuk Hanna         SP nr 6 Chełm      4,33
2.Hryszko Wiktoria           SP nr 5 Chełm     3,89
3.Malec Martyna             SP nr 5 Świdnik    3,76
Skok wzwyż
1.Kania Eva                              SP nr 5 Świdnik    115
2. Andrychowska Konstancja    SP nr 5 Świdnik    110
pchnięcie kulą  3 kg
1. Walczuk Wiktoria         SP nr 6 Chełm       8.03
2. Szafrańska Karolina     SP nr 1 Chełm       7,67
3. Dadas Maja                  SP nr 5 Świdnik     6,70
rzut oszczepem 500 g
1. Hałas Karolina            SP nr 1 Chełm      16,20
3. Petryk Maja                 SP nr 1 Chełm      14,10
3. Brus Gabrysia             SP nr 5 Świdnik    10,40
Sztafeta 4x100m
1. SP nr 5 Chełm           58,40
2. SP nr 6 Chełm        1:00,56
3. SP nr 5 Świdnik      1:06,93


CHŁOPCY

1. SP nr 5 Chełm - 656 pkt /op. Jarosław Rafalski/ pkt.16
2. SP nr 1 Chełm - 647 pkt /op. Monika Wawryniuk/ pkt.15
3. SP nr 5 Świdnik - 608 pkt /op. Joanna Sekuła/ pkt.14
4. SP nr 6 Chełm - 567 pkt /op. Agnieszka Radelczuk/ pkt.0

Indywidualnie

100 m
1. Marcinek Oskar              SP nr 5 Chełm       13,75
2. Rac Kacper                    SP nr 5 Chełm       14,29
3. Klasowski Miłosz            SP nr 5 Świdnik     14,40
300 m
1. Dmuch Piotr                   SP nr 5 Chełm        43,62      
2. Wiącek Patryk                SP nr 6 Chełm        44,74
3. Witkowski Szymon         SP nr 1 Chełm        46,22
600 m
1. Frejek Frańciszek            SP nr 5 Chełm      1;56,03
2. Łakota Mikołaj                 SP nr 5 Świdnik     2;01,98
3. Janicki Krystian               SP nr 1 Chełm       2;07,28
1000 m
1. Mazurek Krzysztof          SP nr 1 Chełm        3;22,90
2. Ratajczak Domicjan        SP nr 1 Chełm        3;30,25
3. Marek Kacper                  SP nr 5 Chełm        3;40,06
skok w dal
1. Kamiński Karol                SP nr 5 Świdnik       4,47
2. Rojek Marcel                   SP nr 1 Chełm         4,45
3. Krasowski Rafał              SP nr 1 Chełm         4,05
Skok wzwyż
1. Chrzanowski Norbert       SP nr 5 Świdnik       130
2. Mazur Aleksander           SP nr 5 Świdnik        130
3. Łysiak Krystian                SP nr 5 Świdnik        125
pchnięcie kulą 5 kg
1. Dobrowolski Tomasz        SP nr 5 Chełm        7,99
2. Koba Kacper               SP nr 1 Chełm         7,74
3. Kister Mikołaj            SP nr 5 Chełm         7,50
rzut oszczepem 600 g
1. Świdrom Jakub             SP nr 1 Chełm        28,20
2. Artel Mikołaj             SP nr 5 Chełm        21,40
3. Dygas Paweł               SP nr 6 Chełm        16,70
Sztafeta 4x100m
1. SP nr 5 Chełm           54,52
2. SP nr 6 Chełm           57,64
3. SP nr 5 Świdnik      1:00,36
4. SP nr 1 Chełm        1:00,76

Do zawodów  Wojewódzkich awansują dwa pierwsze zespoły oraz zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3. w poszczególnych konkurencjach. Zawody odbędą się  04.06.2024 r. w Lublinie Stadion MOSiR ul. Piłsudskiego 22. Organizatorzy serdecznie dziękują Dyrekcji  MOS iR  w Chełmie za przygotowanie i pomoc w przeprowadzeniu  zawodów. Szkoły nagrodzono dyplomami.

Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski