Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Komunikat ½ Województwa Igrzysk Dzieci
Trójbój LA dz. i ch.- 29.05.2024 r. Obiekty SP nr 8 w Chełmie

DZIEWCZĘTA

  Punkty Szkoła Opiekun pkt.
1 654 SP nr 7 Świdnik Edyta Baranowska 16
2 651 SP Rejowiec Beata Werner-Kość 15
3 555 SP nr 5 Chełm Agnieszka Kusiak 14
4 512 SP nr 6 Chełm Agnieszka Radelczuk 13
5 505 SP Siedliszcze Urszula Pawlak 12
6 487 SP nr 7 Chełm Katarzyna Grabek 0
7 476 SP nr 1 Chełm Lidia Budzyńska 0
8 476 SP nr 8 Chełm Piotr Sadura 0
9 467 SP nr 5 Świdnik Joanna Sekuła 11

Indywidualnie

  Nazwisko/imię Szkoła Wynik
1 Piwowar Marika SP nr 6 Chełm 207
2 Kojder Emilia SP Rejowiec 185
3 Jemielniak Pola SP nr 7 Świdnik 185
4 Baran W SP Rejowiec 173
5 Tomasik Zuzanna SP nr 5 Chełm 169
6 Abramik Wiktoria SP nr 8 Chełm 162
7 Mazur Pola SP nr 7 Świdnik 159
8 Ciebiera Jagoda SP nr 5 Chełm 155
9 Palonka Matalia SP Rejowiec 155
10 Dąbska Malwina SP nr 7 Świdnik 155
11 Dąbska Liliana SP nr 7 Świdnik 155
12 Duda Julia SP Siedliszcze 146
13 Żakowicz Maja SP nr 7 Świdnik 141
14 Dobosz Wiktoria SP Rejowiec 138
15 Olewińska Zofia SP Rejowiec 132
16 Adamiec Liwia SP nr 1 Chełm 128
17 Żórawska Pola SP nr 5 Chełm 124
18 Kozłowska Sandra SP nr 7 Chełm 123
19 Mękalska Eliza SP nr 7 Chełm 122
20 Mrozik Róża SP nr 5 Świdnik 121
21 Rac Daria SP nr 7 Chełm 121
22 Biały Martyna SP nr 7 Chełm 121
23 Koperska Emilia SP Siedliszcze 121
24 Petrovets-Dremliuk Bozhena SP nr 1 Chełm 120
25 Sawicka Anna SP Siedliszcze 120
26 Warchał Lena SP nr 1 Chełm 118
27 Jóżwik Pola SP nr 5 Świdnik 118
28 Duda Inga SP Siedliszcze 118
29 Kozak Stella SP nr 6 Chełm 117
30 Szemro Paulina SP Siedliszcze 117
31 Ignaciuk Alaksandra SP nr 5 Świdnik 116
32 Kozieł Marta SP nr 8 Chełm 113
33 Krężal Agata SP nr 5 Świdnik 112
34 Kaszczuka Aleksandra SP nr 1 Chełm 110
35 Hryszko Magdalena SP nr 5 Chełm 107
36 Kruk Laura SP nr 8 Chełm 105
37 Szewczuk Julia SP nr 6 Chełm 104
38 Mart Weronika SP nr 1 Chełm 96
39 Abramowicz Oliwia SP nr 8 Chełm 96
40 Herda Zuzanna SP nr 7 Chełm 89
41 Białas Karina SP nr 6 Chełm 84
42 Dudzic Wiktoria SP nr 5 Chełm 81
43 Hamulczuk Zuzanna SP nr 8 Chełm 77
44 Kowalczyk Pola SP nr 6 Chełm 52

CHŁOPCY

  Punkty Szkoła Opiekun pkt.
1 531 SP nr 5 Świdnik Joanna Sekuła 16
2 506 SP nr 5 Chełm Agnieszka Kusiak 15
3 456 SP nr 6 w Chełmie Agnieszka Radelczuk 14
4 441 SP nr 8 Chełm Piotr Sadura 13
5 436 SP Siedliszcze Urszula Pawlak 12
6 381 SP nr 3 Chełm Agnieszka Niedzwiedzka 0
7 376 SP nr 1 Chełm Lidia3 Budzyńska 0
8 336 SP nr 7 Chełm Katarzyna Grabek 0

Indywidualnie

  Nazwisko/imię Szkoła Wynik
1 Olczuk Oliwier SP nr 5 Chełm 182
2 Urban Ignacy SP nr 5 Świdnik 151
3 Szulc Dawid SP Siedliszcze 139
4 Grela Bartłomiej SP nr 6w Chełmie 139
5 Gołębiowski Fabian SP nr 5 Świdnik 130
6 Kapuśniak Wiktor SP nr 5 Świdnik 130
7 Urban Kajetan SP nr 6w Chełmie 126
8 Błaszczuk Filip SP nr 8 Chełm 123
9 Motchany Maksym SP nr 8 Chełm 122
10 Żuk Jan SP nr 5 Świdnik 120
11 Gołębiowski Mikołaj SP nr 8 Chełm 113
12 Korkosz Maksymilian SP nr 5 Chełm 110
13 Terlecki Kuba SP Siedliszcze 110
14 Sidorczak Antoni SP nr 5 Chełm 108
15 Kędzierawski Filip SP nr 5 Chełm 106
16 Wasiuk Kacper SP nr 1 Chełm 106
17 Pacholczyk Rafał SP nr 7 Chełm 104
18 Walczuk Wiktor SP nr 3 Chełm 101
19 Pilipczuk Miłosz SP nr 1 Chełm 101
20 Grela Jakub SP nr 6w Chełmie 98
21 Unkiewicz Wojciech SP nr 3 Chełm 97
22 Demydas Maksym SP nr 5 Chełm 95
23 Wójcik Jakub SP nr 3 Chełm 95
24 Kłos Oskar SP Siedliszcze 94
25 Przebierowski Bartłomiej SP Siedliszcze 93
26 Stachniuk Stanisław SP nr 6w Chełmie 93
27 Skibiński Franciszek SP nr 3 Chełm 88
28 Niezbecki Kuba SP nr 1 Chełm 88
29 Jandziński Marcel SP nr 3 Chełm 86
30 Dras Kacper SP nr 5 Świdnik 85
31 Wnuk Fabian SP nr 8 Chełm 83
32 Bechta Eryk SP nr 7 Chełm 81
33 Szajner Kacper SP nr 1 Chełm 81
34 Nash Alan SP nr 7 Chełm 79
35 Żukowski Aleksander SP Siedliszcze 79
36 Wolnicki Kuba SP nr 8 Chełm 76
37 Lewkowicz Mikołaj SP nr 7 Chełm 72
38 Kubik Bartłomiej SP nr 1 Chełm 58
39 Nowak Dorian SP nr 7 Chełm 55

Do zawodów  Wojewódzkich awansują dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się.04.06 2024 w Puławach Stadion L-A  ul. Hauke Bossaka 1. Organizatorzy dziękują Dyrekcji SP nr 8  i nauczycielom za wzorowe przygotowanie obiektów i pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Szkoły nagrodzono dyplomami

Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski