Dzisiaj jest: 5 Październik 2022    |    Imieniny obchodzą: Petra, Fryderyka, Artur

Komunikat Rejonowych Igrzysk Młodzieży
szkolna drużynowa liga L-A - 17.05.2022 r. Stadion MOSiR w Chełmie

DZIEWCZĘTA:

1. SP w Rejowcu - 791 pkt. /op. Beata Werner Kość/ pkt. 16
2. SP nr 8 Chełm - 671 pkt. /op. Piotr Turewicz/ pkt. 15
3. SP nr 1 Chełm - 551 pkt. /op. Lidia Budzyńska/ pkt. 14
4. SP nr 3 Chełm - 287 pkt. /op. Agnieszka Niedżwiedzka
4. SP nr 5 Świdnik - 176 pkt. /op. Joanna Sekuła/ pkt. 13

CHŁOPCY

1. SP nr 8 Chełm - 989 /op. Mariusz Koniuszewski/ pkt. 16
2. SP nr 1 Chełm - 749 /op. Monika Wawryniuk/ pkt. 15
3. SP nr 5 Świdnik - 711 /op. Joanna Sekuła/ pkt. 14
4. SP nr 3 Chełm - 669 /op. Agnieszka Niedżwiedzka
5. SP nr 6 Chełm - 421 /op. Andrzej Janiak


NAJLEPSZE WYNIKI SZKOLNEJ DRUŻYNOWEJ LIGI L-A

DZIEWCZĘTA

100 m
1. Uszko Dominika SP Rejowiec 13,96
2. Brzyszko Aleksandr SP Rejowiec 14,19
3. Kondraciuk Natalia SP Rejowiec 15,02

300 m
1. Marcyniuk Lena SP Rejowiec 46,76
2. Michalak Nikola SP Rejowiec 52,24
3. Łopuszyńska Aleksandra SP nr 8 Chełm 54,42

600 m
1.Kogut Amelia SP nr 8 Chełm 1;57,48
2. Kaliszewska Joanna SP Rejowiec 2;06,68
3. Kądziela Aleksandra SP nr 1 Chełm 2;08,63

Skok w dal
1. Szewczyk Anna SP nr 1 Chełm 3,78 m
2. Wyrostek Natalia SP nr 8 Chełm 3,78
3. Mądrzelewska Maria SP nr 1 Chełm 3,72

Skok wzwyż
1. Krzywicka Zuzanna SP nr 8 Chełm 115 cm
2. Doroszu Gabriela SP nr 8 Chełm 110 cm

Pchnięcie kulą 3 kg
1. Popielnicka Mariola SP nr 8 Chełm 8,84 m
2. Terlecka Zuzanna SP Rejowiec 8,06
3. Małek Natalia SP Rejowiec 6,93

Rzut oszczepem 500 g
1. Krzywicka Maja SP nr 3 Chełm 17,50 m
2. Radzicka Agata SP nr 8 Chełm 16,00
3. Bielecka Julia SP Rejowiec 15,00

Sztafeta 4x100 m
1. SP Rejowiec 57,12 s
2. SP nr 8 Chełm 1;02,29
3. SP nr 1 Chełm 1;03,99


CHŁOPCY

100 m
1. Kędzia Mateusz SP nr 3 Chełm 12,49
2.Jałub Leonard SP nr 5 Świdnik 12,97
3. Nowak Kacper SP nr 8 Chełm 13.09

300 m
1. Sędłak Olgierd SP nr 8 Chełm 42,22
2. Mazurek Kacper SP nr 1 Chełm 44,91
3. Kaczorowski Kacper SP nr 6 Chełm 45,17

1000 m
1. Koziński Oliwier SP nr 8 Chełm 3;15,47
2. Bataszew Oliwier SP nr 1 Chełm 3;17,21
3. Ostrowski Mikołaj SP nr 1 Chełm 3;30,03

Skok w dal
1. Celiński Mateusz SP nr 1 Chełm 4,86
2. Szostak Szymon SP nr 6 Chełm 4,72
3. Kamiński Rafał SP nr 3 Chełm 4,54

Skok wzwyż
1. Folusz Jan SP nr 8 Chełm 145 cm
2. Polak Wiktor SP nr 8 Chełm 145

Pchnięcie kulą 5 kg
1. Wróbel Maciej SP nr 8 Chełm 9,27 m
2. Sawicz Bartosz SP nr 1 Chełm 8,82
3. Raćkowicz Maciej SP nr 8 Chełm 8,52

Rzut oszczepem 600 g
1. Kordas Karol SP nr 1 Chełm 25,40 m
2.Grzywna Bartek SP nr 8 Chełm 22,00
3. Palec Jakub SP nr 8 Chełm 20,00

Sztafeta 4x100m
1. SP nr 8 Chełm 52,99 s
2. SP nr 3 Chełm 54,12
3. SP nr 5 Świdnik 54,63

Do zawodów Wojewódzkich awansuje pierwszy zespół. Zawody odbędą się .06.2022 r. w

Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski