Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Komunikat Rejonowej Licealiady
Pływanie - 06.12.2022 r. Pływalnia I LO w Chełmie

Sztafeta 6x25 m - DZIEWCZĘTA

1. I LO Włodawa – 1:46,22    op. Katarzyna Grzywaczewska/ pkt. woj. 16
2. I LO w Chełmie – 1:47,50 /op. Marta Sadowska/ pkt. woj. 15
3. II LO Świdnik – 1:49,02 /op. Anna Kuczyńska/ pkt. woj. 14
4. ZSZ nr 1 i  II LO Włodawa – 1:52,21 /op. Karol Repa/ pkt. woj. 13
5. II LO Chełm – 1:55,04 /op. Joanna Kita/ pkt. woj. 12
6. I LO Świdnik – 2:04,61 /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/ pkt. woj. 11

Sztafeta 6x25 m - CHŁOPCY

1. I LO w Świdniku – 1:19,72 /op. Jolanta Kołodziejczyk/ pkt. woj. 16
2. I LO w Chełmie – 1:29,90 /op. Marta Sadowska/ pkt. woj. 15
3. ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie – 1:30,80 /op. Karol Repa/ pkt. woj. 14
4. I LO we Włodawie – 1:31,23 /op. Katarzyna  Grzywaczewska/ pkt. woj. 13
5. II LO w Świdniku – 1:39,71 /op. Anna Kuczyńska/ pkt. woj. 12


INDYWIDUALNE- DZIEWCZĘTA:

50 m styl  grzbietowy:
1. Bielecka Kornelia –  I LO Chełm     39,44 s
2. Dyńska Zofia – I LO Chełm      45,90 s
3. Kieloch Maja – I LO Włodawa    - 47,79 s
4. Wesołowska Kinga – I LO  Świdnik    - 51,49 s
5. Klemen Julia – II LO  Świdnik     52,36s
6. Jeleńska Oliwia – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa  - 55,47s
7. Dajewska Lena – I LO Świdnik           55,88s

50 m styl klasyczny
1. Łydzińska Kamila – ZSE i M  Chełm       43,50 s
2. Leśniak Wiktoria – LO Włodawa        43,90 s
3. Cuper Martyna – I LO Włodawa            51,68s
4. Bańka Natalia – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa     53,74s
5. Wróblewska Julia – IV LO Chełm                53,81s
6. Charczuk Eliza – I LO Chełm                   54,21 s

50 m styl dowolny
1. Jarząbek Julia – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    33,57 s
2. Niedbalska Julia – ZS nr 1 Świdnik         35,45 s
3. Filipek Agata – I LO Włodawa             37,48 s
4. Chwyć Dominika – II LO Chełm               37,55s
5. Popielnicka Natalia – ZSEiM Chełm         38,72 s
6. Kaliszuk Monika – I LO Włodawa            39,28s
7. Tabor Aleksandra – IV LO Chełm            39,79
8. Kanclerz Karolina – I LO Świdnik          39,84
Nierojewska Julia – ZS nr 1 Świdnik          dys.

50 m styl motylkowy
1. Kołodziejczyk  Gabriela – II LO Świdnik   37,11s
2. Pasho Mariia – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa  39,65  
3. Klaudel  Joanna – I LO Chełm       39,92 s
4. Łobko Katarzyna – I LO Włodawa      51,08s


INDYWIDUALNE- CHŁOPCY:

50 m styl grzbietowy
1. Boże Krzysztof – I LO Świdnik             31,01s
2. Macocha Maciej – I LO Świdnik     31,32 s
3. Leniak Jan – IV LO Chełm              36,64s
4. Gębicki Jakub – I LO Chełm                37,48s
5. Czugała Patryk – I LO Włodawa             39,85s
6. Bulicz Miłosz – I LO Włodawa             40,47s
7. Iwaniuk Gabriel – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa   43,05s

50 m styl klasyczny
1. Bucior Jakub – ZSE i T  Chełm               39,88 s
2. Dejer Maciej – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa          40,66 s
3. Demczuk Dominik – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa  42,69s
4. Winiarczyk Paweł – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa       43,07s
5. Merla Eryk – I LO Chełm                     42,89s

50 m styl dowolny
1. Savchenko  Adrii – RCEZ Świdnik            27,49 s
2. Stańczuk Kuba – I LO Włodawa           29,53 s
3. Stopa Konrad – ZSB i G Chełm          30,01s
4. Kulbieda Jakub – I LO Świdnik                  31,11s
5. Rutko Jan – I LO Włodawa               31,58s
6. Łopucki Jakub – IV LO Chełm                  31,80s
7. Marcinek Dawid – ZSB i G Chełm              32,58s
8. Demczuk Bartosz – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    32,90s
9. Mostan Igor – II LO Świdnik                36,46s

50 m styl motylkowy
1. Michałek Krzysztof – I LO Świdnik             27,55s
2. Czeczko Michał – I LO Świdnik             29,04s
3. Demczuk Adam – ZSZ nr 1 i II LO Włodawa    34,82s
4. Berg Aleksander – IV LO Chełm               38,99s

Punktacja szkół za zawody indywidualne

Dziewczęta

1. ILO  Włodawa -  24  -  pkt woj. 16
2.-3. I LO  Chełm -  16  -  pkt woj. 14,5
2.-3. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa -  16  -  pkt woj. 14,5
4. II LO Świdnik -  11  - pkt woj. 13
5. ZSE i M Chełm /op. Bukalski Arkadiusz/ - 10  -  pkt woj. 12
6. ZS nr 1 Świdnik /op. Danuta Dudzińska/ - 7  -  pkt woj. 11
7. I LO Świdnik -  6  -  pkt woj. 10
8. II LO Chełm -  5  -  pkt woj. 9
9. IV LO Chełm /op. Renata Janiuk/  -  4 - pkt woj. 8

Chłopcy

1. I LO Świdnik  -  26  -  pkt woj. 16
2. I LO Włodawa  -  18 pkt woj. 15
3. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa  -  14 pkt woj. 14
4.-5. IV LO  Chełm /op. Mariola Flis/  -  10 pkt woj. 12,5
4.-5. ZSB i G Chełm /op. Marta Wawryniuk/  -  10 pkt woj. 12,5
6. PCEZ Świdnik /op. Dariusz Zdunek/  -  9 pkt woj. 11
7.-8. I LO Chełm  -  5 pkt woj. 9,5
7.-8. ZSE i T Chełm /op. Mariusz Półtorak/  -  5 pkt woj. 9,5
9. II LO Świdnik  -  1 pkt woj. 8

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Za miejsca I-III zawodników nagrodzono dyplomami. Zawody Wojewódzkie obędą się w dniu 12.12.2022 r w Lublinie AQUA ARENA. Awans do zawodów Wojewódzkich otrzymały dwie pierwsze sztafety i osoby które zajęły I-III miejsca  w poszczególnych stylach. Organizatorzy dziękują dyrekcji nauczycielom I LO w Chełmie z udostępnienie obiektów sportowych i pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski