Dzisiaj jest: 14 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bazyli, Eliza, Justyna

Komunikat Igrzysk Dzieci
badminton - 25.10.2023r. SP 5 w Chełmie

Szkoła Dziewczęta Chłopcy
SP 5 Chełm Czerwińska Aleksandra Sienkiewicz Kornel
Prus Maja Fiturski Mikołaj
Molińska Hanna Nowosad Wiktor
SP 4 Chełm Kuś Julia Bojko Mikołaj
Makuch Hanna Masłosz Krzysztof
Michałowska Weronika Ziemba Kajetan
SP 7 Chełm Dąbska Hanna Kozłowski Wojciech
Gargol Martyna Naumowicz Ksawery
Turowska Lena Szewczak Kacper
SP 8 Chełm Dynysiuk Weronika Kania Paweł
Szajder Jagoda Korniszuk Dawid
-------------------- Omelko Emil
SP 1 Chełm Borkowska Oliwia Skupień Szymon
Wójcik Julia Nawojczyk Antoni
-------------------- -----------------
SP 6 Chełm Kruk Alicja Herc Adam
Sarzyńska Maja Zając Borys
Wojewoda Kaja Ziemba Maciej

WYNIKI - Dziewczęta

Lp Mecze- Grupa A wynik Mecze- Grupa B wynik
1 SP 1- SP 5 0-3 SP 6- SP 8 3-1
2 SP 5- SP 4 3-0 SP 8- SP 7 3-1
3 SP 1- SP 4 0-3 SP 7- SP 6 0-3

 

Lp Mecze Drużyny wynik
1 Mecz o miejsca III-IV SP 4- SP 8 0-3
2 Mecz o miejsca I-II SP 5- SP 6 3-0

KOLEJNOŚĆ

1. SP 5 - op. Agnieszka Kusiak  - 16pkt.
2. SP 6 - op. Tomasz Sobański - 14pkt
3. SP 8 - op. Artur Rutkowski - 12pkt
4. SP 4 - op. Wojciech Miszczuk - 10pkt
5-6. SP 1 - op. Monika Wawryniuk/ Marta Czerpak - 8,5pkt
5-6. SP 6 - op. Tomasz Sobański  8,5pkt

 


WYNIKI - Chłopcy

Lp Mecze- Grupa A wynik Mecze- Grupa B wynik
1 SP 7- SP 6 0-3 SP 4 SP 8 3-0
2 SP 6- SP 1 1-3 SP 8- SP 5 0-3
3 SP 1- SP 7 3-0 SP 5- SP 4 3-0

 

Lp Mecze Drużyny wynik
1 Mecz o miejsca III-IV SP 6- SP 4 1-3
2 Mecz o miejsca I-II SP 1- SP 5 1-3

KOLEJNOŚĆ

1. SP 5 - op. Agnieszka Kusiak - 16pkt.
2. SP 1 - op. Monika Wawryniuk/ Marta Czerpak - 14pkt.
3. SP 4 - op. Wojciech Miszczuk - 12pkt.
4. SP 6 - op. Tomasz Sobański - 10pkt.
5-6. SP 7 - op. Tomasz Sobański - 8,5pkt.
5-6. SP 8 - op. Artur Rutkowski - 8,5pkt.

Do zawodów  Rejonowych awansują  dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się 30.10.2023 r. w Chełmie. Uczestniczące szkoły młodzież i organizatorzy serdecznie dziękują Dyrekcji za udostępnienie i przygotowanie obiektów sportowych.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom pozostałym dziękują za udział w zawodach.  Szkoły nagrodzono dyplomami.

Prezes MSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski