Dzisiaj jest: 22 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Wykaz szkolnych imprez sportowych
rok 2021/2022 MIASTO
Igrzyska Młodzieży
rocznik /2007-2008/

Lp. Zawody Wojewódzkie Rejonowe Miasto Odpowiedzialny
1-2. SZTAFETOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł.
21.10.2021 r.
Tomaszów Lub
08.10.2021 r.
Chełm
08.10.2021 r.
ZSE i M i I LO
Piotr
Moliński
3-4. BADMINTON
dz. i ch.
10.11.2021 r.
Ludwin
03.11.2021 r.
Ludwin
21.10.2021 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
4-5. SZACHY
dz. i ch
23.11.2021 r.
Zamość
======== 09.11.2022 r.
MOSiR
Edward
Chowra
6-7. TENIS DRUŻYNOWY
dz. i ch.
24.11.2021 r.
Hrubieszów
18.11.2021r.
Spiczyn
02.11. .2020 r.
ZSM i T
Hanusiak
Janusz
8-9. PŁYWANIE INDYW
i SZTAFERTY dz. i ch.
07.12.2021 r.
Lublin
07.11.2022 r.
Świdnik
04.11.2022 r.
I LO
P. Sadura
M. Koniuszewski
10-11. UNIHOKEJ
dz. i chł.
09.12.2021 r.
Hrubieszów
========= 02.12. 2021 r.
SP nr 11
Piotr
Jabłoński
12. SIATKÓWKA
dziewcząt
10.03.2022 r.
Biała Podl.
08.03.2022 r.
Świdnik
28.01.2022 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
13. SIATKÓWKA
chłopców
11.03.2022 r.
Świdnik
09.03.2022 r.
Świdnik
31.01.2022 r.
SP nr 11
Agnieszka
Radelczuk
14. KOSZYKÓWKA
dziewcząt
16.03.2022 r.
Biała Podl.
03.03.2022 r.
Chełm
20.01.2022 r.
SP nr 8
Mariusz
Koniuszewski
15. KOSZYKÓWKA
chłopców
17.03.2022 r.
Biała Podl.
04.03.2022 r.
Chełm
21.01.2022 r
SP nr 6
Grzegorz
Gaj
16-17. DRUŻYNOWE BIEGI
PRZEŁAJOWE dz. i chł
05.04.2022 r.
Tomaszów Lub
24.03.2022 r.
Chełm
24.03.2022 r.
Chełm
Monika
Wawryniuk
18. PIŁKA RĘCZNA
dziewcząt
12.04.2022 r.
Łuków
31.03.2022 r
Chełm
14.03.2022 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
19. PIŁKA RĘCZNA
chłopców
21.04.2022 r.
Biłgoraj
01.04. 2022 r.
Chełm
16.03.2022 r.
SP nr 5
Andrzej
Worzanowski
20. PIŁKA NOŻNA
dziewcząt
11.05.2022 r.
Chełm
06.05.2022 r.
Chełm
27.04.2022 r.
SP nr 1
Monika
Wawryniuk
21. PIŁKA NOŻNA
chłopców
12.05.2022 r.
Świdnik.
28.04.2022 r.
Świdnik
25.04.2022 r.
SP nr 1
Lidia
Budzyńska
22-23. KOSZYKÓWKA –„ 3”
dz. i chł
30.05.2022 r.
Biała Podl.
18.05.2022 r.
Chełm
16.05.2022 r.
SP nr 8
Dariusz
Waleńciuk
24-25. DRUŻ. LIGA L-A
dz. i ch.
27.05.2022 r.
Lublin
17.05.2022 r.
Chełm
09.05.2022 r.
Stadion MOSiR
Monika
Wawryniuk
26. SIATKÓWKA
PLAŻOWA dzi chł.
03.06.2022 r.
Świdnik
31.05.2022 r.
Świdnik
20.05.2022 r
Oś. Słoneczne
Agnieszka
Radelczuk
28-29. FESTIWAL SZTAFET
dz. i chł.
14.06.2022 r.
Lublin
07.06.2022 r.
Chełm
01.06.2022 r.
Stadion MOSiR
Monika
Wawryniuk

Szczegółowe regulaminy zawodów znajdują się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych na rok szkolny 2021/2022. Zgłoszenia imienne do zawodów należy złożyć dwa dni przed terminem zawodów. Zawody Wojewódzkie ,

Rejonowe i Miejskie  rozpoczynają się o godz. 10.00
Miejskie Sztafetowe i drużynowe biegi przełajowe odbędą się o godz.11.30