Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym ind. 2013/2014
KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWEJ GIMNAZJADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
24.10.2013 r. hala sportowa ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.
DZIEWCZĘTA
1. Krzyżanowska Celina /Gimnazjum Nr 2 Chełm/ op.Turowski Tomasz
2. Judczyc Patrycja /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
3. Kulesza Julia /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
4. Pawłowska Paula /Gimnazjum Wyryki / op.Szczygieł Alicja
5. Nafalska Katarzyna /ZS Staw/ op.Siermiński Marcin
6. Błaszczuk Klaudia /PG Nr 1 Włodawa/ op.Sokołowska Dorota
7-8.
Gromek Natalia /PG Nr 1 Włodawa/ op.Sokołowska Dorota
Palmi Magda /Gimnazjum Ludwin/ op.Smyk Grzegorz
9-12.
Skrzyńska Julia /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Manaj Sylwia /ZS Staw/ op.Siermiński Marcin
Mazurek Olga /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Mendzielewska Karolina /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
13-16.
Grzywaczewska Magdalena /Gimnazjum Wyryki/ op.Szczygieł Alicja
Tokarska Izabela /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Siennicka Patrycja /Gimnazjum nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
Kazimierczak Paulina /Gimnazjum Nr 1 Chełm/ op.Janicka Katarzyna
17-19.
Ciemno-Czołowska Karolina /ZS Uher/ op.Kiełbasa Beata
Gęśla Martyna /Gimnazjum Nr 6 Chełm/ op.Waluch-Marek Agnieszka
Paluch Olga /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
CHŁOPCY
1. Bajko Kamil /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
2. Hamziuk Kamil /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
3. Podkoń Mateusz /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
4. Przybysławski Bartosz /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
5. Samborski Maciej /Gimnazjum Nr 1 Świdnik/ op.Czerniakowski Jacek
6. Grabczak Kacper /Gimnazjum Nr 1 Świdnik/ op.Czerniakowski Jacek
7-8.
Dyśko Tomasz /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Powaga Michał /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
9-12.
Koch Piotr /PG Nr 2 Włodawa/ op.Czuryłowicz Tomasz
Suchocki Gracjan /ZS Okszów/ op.Szyszkowski Krzysztof
Ćwikła Kacper /ZS Żółtańce/ op.Rymczuk Zbigniew
Kawka Mateusz /Gimnazjum Nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
13-15.
Sidor Jarosław /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Antoniak Łukasz /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Stasiak Adam /Gimnazjum Nr 6 Chełm/ op.Waluch-Marek Agnieszka
16-21.
Dudzic Dawid /ZS Stołpie/ op.Hadam Andrzej
Łubkowski Michał /Gimnazjum Nr 7 Chełm/ op.Kiryk Jarosław
Pełka Gabriel /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
Jarosz Bartłomiej /ZS Jaszczów/ op.Skrzypczak Marcin
Lipiec Mateusz /Gimnazjum Spiczyn/ op.Wasilczyk Lech
Staszewski Damian /ZSO Nr 3 Chełm/ op.Jurglewicz Maciej
PUNKTACJA SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA
1. ZS Żółtańce -35 pkt. /op.Zbigniew Rymczuk/ 16 pkt. rejon
2. PG Nr 1 Włodawa-26,5 pkt. /op.Dorota Sokołowska/ 15 pkt. rejon
3. ZS Staw -25 pkt. /op.Marcin Siermiński/ 14 pkt. rejon
4. Gimnazjum Wyryki -23,5 pkt. /op.Alicja Szczygieł/ 13 pkt. rejon
5. Gimnazjum Nr 2 Chełm-19 pkt. /op.Tomasz Turowski/ 12 pkt. rejon
6. ZS Jaszczów -17 pkt. /op.Marcin Skrzypczak/ 11 pkt. rejon
7. Gimnazjum Ludwin-12,5 pkt. /op.Grzegorz Smyk/ 10 pkt. rejon
8. Gimnazjum Spiczyn-11,5 pkt. /op.Lech Wasilczyk/ 9 pkt. rejon
9. PG Nr 2 Włodawa-9,5 pkt. /op.Tomasz Czuryłowicz/ 8 pkt. rejon
10-11. Gimnazjum Nr 7 Chełm -7,5 pkt. /op.Jarosław Kiryk/ 6,5 pkt. rejon
Gimnazjum Nr 1 Chełm-7,5 pkt. /op.Katarzyna Janicka/ 6,5 pkt. rejon
12-13. ZS Uher-2 pkt. /op.Beata Kiełbasa/ 5 pkt. rejon
Gimnazjum Nr 6 Chełm-2 pkt. /op.Agnieszka Waluch-Marek/ 5 pkt. rejon
CHŁOPCY
1. PG Nr 2 Włodawa-85 pkt. /op.Tomasz Czuryłowicz/ 16pkt. rejon
2. ZS Żółtańce-45 pkt. /op.Zbigniew Rymczuk/ 15 pkt. rejon
3. Gimnazjum Nr 1 Świdnik-33 pkt. /op.Jacek Czerniakowski/ 14 pkt. rejon
4. ZS Jaszczów-19,5 pkt. /op.Marcin Skrzypczak/ 13 pkt. rejon
5. Gimnazjum Nr 7 Chełm-15 pkt. /op.Jarosław Kiryk/ 12 pkt. rejon
6. ZS Okszów-11,5 pkt. /op.Krzysztof Szyszkowski/ 11 pkt. rejon
7. Gimnazjum Nr 6 Chełm-8 pkt. /op.Agnieszka Waluch-Marek/ 10 pkt. rejon
8. Gimnazjum Spiczyn -7 pkt. /op.Lech Wasilczyk/ 9 pkt. rejon
9-10. ZS Stołpie-3,5 pkt. /op.Andrzej Hadan/ 7,5 pkt. rejon
ZSO Nr 3 Chełm-3,5 pkt. /op.Maciej Jurgielewicz/ 7,5 pkt. rejon
Do zawodów wojewódzkich awansowało po pięć najlepszych dziewcząt i chłopców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Włodawie. Zawody rejonowe odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.