Rejonowe Igrzyska w tenisie stołowym ind. 2013/2014
KOMUNIKAT Z PRZEPROWADZONEJ
REJONOWEJ GIMNAZJADY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
23.10.2013 r. hala sportowa ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.
DZIEWCZĘTA KL IV i młodsi
1. Słomka Martyna /SP Jawidz/
2. Dzieńkowska Kinga /SP Staw/
3. Nowosad Dominika /SP Nr 10 Chełm/
4. Grodzka Julia /SP Nr 7 Świdnik/
5-6. Rymczuk Nikola /SP Żółtańce/
Krysa Magdalna /SP Wyryki/
7-8. Mękal Aleksandra /SP Okszów/
Zielińska Malwina /SP Jawidz/
9-12. Wieczorek Zuzanna /SP Januszówka/
Szostak Agata /SP Jaszczów/
Ratkowska Angeligue /SP Nr 3 Włodawa/
Stępień Julia /SP Wyryki /
13-16. Matysiak Olga /SP Nr 11 Chełm/
Kudelska Weronika /SP Nr 11 Chełm/
Petelska Klaudia /SP nr 5 Chełm/
Szostak Agata /SP Jaszczów/
17. Janicka Roksana /SP Nr 3 Świdnik/
CHŁOPCY KL IV i młodsi
1. Boczuliński Mateusz /SP Wyryki/
2. Olejnik Filip /SP nr 7 Świdnik/
3. Kociuba Jakub /SP Milejów/
4. Pułajdowicz Patryk /SP Nr 3 Chełm/
5-6. Kostkowski Piotr /SP Okszów/
Zguczyński Szymon /SP Nr 2 Włodawa/
7-8. Maciąg Kacper /SP Wyryki/
Romańczuk Paweł /SP Ludwin/
9-12. Jankus Maksymilian /SP Okszów/
Chomiarczuk Eryk /SP Strupin Duży/
Mróz Łukasz /SP Nr 3 Chełm/
Roczon Norbert /SP Żółtańce/
13-16. Wojtiuk Konrad /SP Nr 11 Chełm/
Bednarski Krystian /SP Nr 3 Świdnik/
Gański Jan /SP Jaszczów/
Kulasza Damian /SP Nr 3 Chełm/
17-19. Zawadewicz Bartosz /SP Nr 2 Włodawa/
Pasieczny Sebastian /SP Trawniki/
Radek Maciej /SP Nr 3 Świdnik/
DZIEWCZĘTA KL V – VI
1. Pieczywek Natalia /SP Jawidz/
2. Grzywaczewska Natalia /SP Wola Wereszczyńska/
3. Pawik Andżelika /SP Wola Wereszczyńska/
4. Sadło Tola /SP Nr 7 Świdnik/
5-6. Łoś Andżelika /SP Wola Wereszczyńska/
Wójtowicz Magdalena /SP Jawidz/
7-8. Ślęp Zuzanna /SP Nr 7 Świdnik/
Jaśkiewicz Anna /SP Nr 7 Świdnik/
9-12. Korzeniowska Julia /SP Trawniki/
Rostecka Martyna /SP Okszów/
Daniel Karolina /SP Kamień/
Szymbor Aneta /SP Jawidz/
13-16. Swatowska Kamila /SP Żółtańce/
Kudelska Karolina /SP Nr 11 Chełm/
Samczuk Justyna /SP Hanna/
Wróblewska Aleksandra /SP Jaszczów/
17-19. Korchut Katarzyna /SP Nr 11 Chełm/
Załuźna Natalia /SP Nr 11 Chełm/
Czyżma Aleksandra /SP Nr 4 Chełm/
CHŁOPCY KL V – VI
1. Zguczyński Jakub /SP Nr 2 Włodawa/
2. Podkoń Piotr /SP Żółtańce/
3. Szczerbacz Jakub /SP Żółtańce/
4. Strycharczuk Szymon /SP Nr 3 Chełm/
5-6. Pawłowski Michał /SP Wyryki/
Sakowicz Jakub /SP Wyryki/
7-8. Korzeniowski Konrad /SP Trawniki/
Kuśmierz Jakub /SP Wyryki/
9-12. Chwedorczuk Hubert /SP Nr 7 Świdnik/
Burtnik Szymon /SP Jawidz/
Kostkowski Paweł /SP Okszów/
Orlicz Jaromir /SP Nr 3 Świdnik/
13-16. Zagraba Jakub /SP Trawniki/
Kociuba Szymon /SP Milejów/
Romańczuk Daniel /SP Ludwin/
Borowiec Przemysław /SP Trawniki/
17-19. Iwańczuk Krzysztof /SP Nr 7 Chełm/
Kozak Marcin /SP Nr 2 Chełm/
Kotowoda Michał /SP Nr 3 Chełm/
Grzegorczyk Kacper /SP Stołpie/
Stachal Adrian /SP Piaseczno/
PUNKTACJA SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA KL IV i młodsi
1. SP Jawidz 27,5pkt /op.Jerzy Bartosiewicz/ 16 pkt rejon
2. SP Wyryki 20 pkt /op.Alicja Szczygieł/ 15 pkt rejon
3. SP Staw 16 pkt /op.Anna Gajewska/ 14 pkt rejon
4. SP Nr 10 Chełm 15 pkt /op.Szymon Krzywina/ 13 pkt rejon
5. SP Nr 7 Świdnik 14 pkt /op.Ireneusz Kieller/ 12 pkt rejon
6. SP Żółtańce 11 pkt /op.Zbigniew Rymczuk/ 11 pkt rejon
7. SP Jaszczów 9,5 pkt /op.Marcin Skrzypczak/ 10 pkt rejon
8. SP Okszów 10,5 pkt /op.Krzysztof Szyszkowski/ 9 pkt rejon
9-10. SP Januszówka 7,5 pkt /op.Krzysztof Szabała/ 7,5 pkt rejon
SP nr 3 Włodawa 7,5 pkt /op.Barbara Mierzwa/ 7,5 pkt rejon
11. SP Nr 5 Chełm 3,5 pkt /op.Agnieszka Kusiak/ 6 pkt rejon
12. SP Nr 3 Świdnik 1 pkt /op.Grzegorz Dejko/ 5 pkt rejon
CHŁOPCY KL. IV i młodsi
1. SP Nr 3 Chełm 32 pkt /op.Agnieszka Niedźwiedzka/ 16pkt rejon
2. SP Wyryki 31,5 pkt /op.Alicja Szczygieł/ 15 pkt rejon
3. SP Okszów 24 pkt /op.Krzysztof Szyszkowski/ 14 pkt rejon
4. SP Nr 7 Świdnik 18 pkt /op.Ireneusz Kieller/ 13 pkt rejon
5-6. SP Milejów 17 pkt /op.Marcin Kociuba/ 11,5 pkt rejon
SP Nr 2 Włodawa 17 pkt /op.Roman Stanilewicz/ 11,5 pkt rejon
7. SP Ludwin p. Łęczna 12,5 pkt /op.Grzegorz Sajnaj/ 10 pkt rejon
8-9. SP Strupin Duży 9,5 pkt /op.Marcin Sadowsk/i 8,5 pkt rejon
SP Żółtańce 9,5 pkt /op.Zbigniew Rymczuk/ 8,5 pkt rejon
10. SP Nr 3 Świdnik 9 pkt /op.Grzegorz Dejko/ 7 pkt rejon
11-12. SP Jaszczów 6,5 pkt /op.Marcin Skrzypczak/ 5,5 pkt rejon
SP Nr 11 Chełm 6,5 pkt /op.Tomasz Sobański/ 5,5 pkt rejon
13. SP Trawniki 2,5 pkt /op.Bożena Wysokińska/
DZIEWCZĘTA KL V – VI
1. SP Wola Wereszczyńska 49,5 pkt /op.ZbigiewBądaruk/ 16 pkt rejon
2. SP Jawidz 43 pkt /op.Jerzy Bartosiewicz/ 15 pkt rejon
3. SP Nr 7 Świdnik 41 pkt /op.Ireneusz Kieller/ 14 pkt rejon
4. SP Nr 11 Chełm 11,5 pkt /op.Tomasz Sobański/ 13 pkt rejon
5-7. SP Trawniki 9,5 pkt /op.Bożena Wysokińska/ 11,5 pkt rejon
SP Okszów 9,5 pkt /op.Krzysztof Szyszkowski/ 11,5 pkt rejon
SP Kamień 9,5 pkt /op.Mariusz Prystupa/ 11,5 pkt rejon
8-10. SP Żółtańce 6,5 pkt /op.Zbigniew Rymczuk/ 8 pkt rejon
SP Hanna 6,5 pkt /op.Dorota Korneluk/ 8 pkt rejon
SP Jaszczów 6,5 pkt /op.Marcin Skrzypczak/ 8 pkt rejon
11. SP Nr 4 Chełm 2,5 pkt /op.Barbara Anchimowicz/ 6 pkt rejon
CHŁOPCY KL. V – VI
1. SP Wyryki 47,5 pkt /op.Alicja Szczygieł/ 16 pkt rejon
2. SP Żółtańce 39 pkt /op.Zbigniew Rymczuk/ 15 pkt rejon
3-4. SP Nr 3 Chełm 21 pkt /op.Agnieszka Niedźwiedzka/ 13,5 pkt rejon
SP Nr 2 Włodawa 21 pkt /op.Roman Stanilewicz/ 13,5 pkt rejon
5. SP Trawniki 19,5 pkt /op.Bożena Wysokińska/ 12 pkt rejon
6-9. SP Nr 7 Świdnik 12,5 pkt /op.Ireneusz Kieller/ 9,5 pkt rejon
SP Jawidz 12,5 pkt /op.Jerzy Bartosiewicz/ 9,5 pkt rejon
SP Okszów 12,5 pkt /op.Krzysztof Szyszkowski/ 9,5 pkt rejon
SP Nr 3 Świdnik 12,5 pkt /op.Grzegorz Dejko/ 9,5 pkt rejon
10-11. ZS Milejów 7,5 pkt /op.Marcin Kociuba/ 6,5 pkt rejon
SP Ludwin 7,5 pkt /op.Grzegorz Sajnaj/ 6,5 pkt rejon
12-14. SP Nr 7 Chełm 3 pkt /op.Jarosław Kiryk/ 5 pkt rejon
SP Nr 2 Chełm 3 pkt /op.Edyta Gołębiowska/ 5 pkt rejon
SP Stołpie 3 pkt /op.Anna Śnieg/ 5 pkt rejon
SP Piaseczno 3 pkt /op.Grzegorz Sajnaj/ 5 pkt rejon
Do zawodów wojewódzkich awansowało po pięć najlepszych dziewcząt i chłopców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najlepsza zawodniczka i zawodnik otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Włodawie. Zawody rejonowe odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.