Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Deichmann Minimistrzostwa 2015

deichmann

Miło mi poinformować, że 15 stycznia  RUSZYŁY  ZAPISY do VIII edycji Deichmann Mini mistrzostw ogólnopolskiego turnieju dla dzieci w wieku do 11 lat. Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w zabawie, otrzymuje gwarancję udziału w wielotygodniowych zmaganiach bez wcześniejszego eliminowania zespołów oraz strój piłkarski. Drużyny rozpoczynające swoją sportową przygodę  mają  więc swoje szanse na grę.

W tym roku planujemy zagrać w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu i Puławach.

Najmłodsi piłkarze po raz kolejny staną przed szansą wyjazdu na mecz jednej z najlepszych europejskich drużyn (Bayern Monachium). Dodatkowo każda z drużyn może wylosować nagrodę specjalną  jaką jest wyjazd na mecz Borusii Dortmund. Wcześniej czeka ich jednak aż ośmiotygodniowa rywalizacja podczas eliminacji miejskich, które jak co roku będą dla nich szansą na przeżycie wspaniałej piłkarskiej przygody.

Najlepsze drużyny w kategoriach U-9 i U-11 będą ponadto reprezentować województwo lubelskie podczas rozgrywek Ogólnopolskiego Finału Finałów w Opolu.

W poprzednim roku drużyna reprezentująca nasz region w grupie starszej dotarła aż do wielkiego finału ogólnopolskiego.

Wróćmy jednak do eliminacji lubelskich. Gramy podobnie jak w zeszłym roku w aż trzech kategoriach wiekowych:
U-11 - dzieci urodzone w roku 2004 i młodsze
U-9 -  dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze
U-7 - "Bambini" - dzieci urodzone w roku 2008 i młodsze rozgrywające swoje mecze na odmiennych warunkach określonych osobnym paragrafem w regulaminie.

Startujemy w weekend 18-19 kwietnia. Mecze przeprowadzane będą przez osiem kolejnych weekendów, aż do 13-14 czerwca,  kiedy to rozegrany zostanie Finał Lubelski Turnieju. Kategoria U-9 będzie rozgrywać spotkania w soboty, U-11 w niedziele. Terminy rozgrywek "Bambini" zostaną ustalone po konsultacjach z trenerami.

Podobnie jak w minionych latach każde dziecko otrzyma na własność strój piłkarski, zostanie na czas turnieju objęte ubezpieczeniem NNW oraz otrzyma imienny dyplom i pamiątkowy medal. Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 90 złotych od zawodnika.

Serdecznie zachęcam do udziału w turnieju. Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w załączniku.

Pozdrawiam  
Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski

Zapisy

Piotr Kalisio -  tel. 516 022 288
Andrzej Pieńkowski - tel.514 655 433
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pliki do pobrania »